Materialen Neuropathie training
Heeft u de Volledige online training Neuropathie van Voetentraining aangeschaft? Dan bent u op de juiste plek voor alle benodigde materialen. Op deze pagina vindt u precies wat u nodig heeft om veilig en effectief te oefenen.
Wat heeft u nodig?
Oefenmaterialen:
* Lang elastische oefenband (geel)
* Beauty Reflex balletje (egelbal, oranje)
* Hard houten balletje
* Rubberbal
Hieronder kunt u alle materialen terugvinden.
⚠ Belangrijk: veilig oefenen bij neuropathie
Bij neuropathie voelt u minder goed wat er in uw voeten gebeurt. Daarom is het essentieel om voorzichtig te oefenen. Controleer altijd uw voeten vóór en na het oefenen op rode plekken, blaren of wondjes. Stop bij acute pijn, nieuwe wonden of extreme vermoeidheid.
Let op: Lees in de online training altijd eerst de volledige veiligheidsinstructies en stop-signalen voordat u begint met oefenen.
Voordelig bestellen - bespaar op verzendkosten
Tip: Bestel alle materialen in één keer om verzendkosten te besparen. Zo heeft u direct alles in huis om met de volledige training te starten.